Welcome [ SignIn  /  Sign Up ]  

سرویس های قابل ارائه در سامانه جامع آموزشی

 

 

این دوره ها شامل محتواهای متنی،صدا و فیلم می باشند. بدین معنا که آموزشگاه با استفاده از ابزارهایی که در سامانه در اختیار دارد، می تواند فایلهای مربوط به دوره را در پروفایل خود بارگذاری نموده و در قالب یک دوره آموزشی ارائه نماید. 
دوره غیر حضوری با توجه به نوع ارائه و در دسترس بودن در هر زمان، سطح توانایی های آموزشگاه را ارتقا داده و باعث جذب طیف خاصی از دانشجویان خواهد شد.

 

 

این دوره شامل کلاسی مجازی شبیه به کلاس فیزیکی بوده که در آن مدرس و دانشجویان حضور داشته و تعامل دارند. آموزشگاه قادر خواهد بود که با استفاده از ابزار های موجود در سامانه، دوره های مجازی خود را به صورت آنلاین ارائه نماید و از مزایای آن مثل کم شدن هزینه، حذف رفت و آمد مدرسین و دانشجویان و غیره بهره مند گردد. 

برای استفاده از امکانات سامانه و ایجاد یک کلاس مجازی، تنها کافیست که تجهیزات سخت افزاری شامل WebCam و میکروفون مهیا بوده و مدرسین و دانشجویان نیز با اینترنت حداقل 256M می توانند از امکانات کلاس مجازی استفاده نمایند.

شایان ذکر است برای شرکت در دوره های آنلاین نیاز به نصب هیچگونه نرم افزار و یا پلاگینی نمی باشد و فقط با استفاده از مرورگر گوگل کروم تمامی امکانات بهره مندی از دوره را خواهید داشت.

آموزش مجازی راه کاریست که در آن مدرس و فراگیر بر اساس زمان و فضا، یا هر دو از هم جدا می باشند، و مدرس ارائه محتوای دوره را از طریق استفاده از روش هایی مانند برنامه های کاربردی، منابع چند رسانه ای، اینترنت و ویدئو کنفرانس به دانشجو ارائه می دهد.


سیستم های Virtual Classroom این امکان را فراهم می سازد تا مدرسین برای برقراری ارتباط با کل کلاس به صورت آنلاین با امکان دیداری و شنیداری و همچنین واکنش به هر دانشجو برای ارانه  و پاسخگویی به سوالات و یادگیری با ابزار تخته سفید استفاده کند.

 

آموزش آنلاین زنده، تجربه کلاس غیر حضوری را برای شما به ارمغان خواهد آورد، از برجسته ترین نکات این سیستم می توان به طراحی و توسعه دقیق،  محیطی فناورانه و چند رسانه ای زنده که با نام مستعار "OVC" نام گذاری گردیده از برنامه های موفق موسسه در صنعت آموزش از راه دور می باشد.

تعامل در زمان آموزش از راه دور جهتدار، با ویژگی های که قادر به تعامل کلاس درس غنی باشد، مانند نمایش اسلاید، نمودار، چت و رای گیری است در یادگیریه موثر، کمک خواهد نمود با استفاده از ابزار OVC و با در اختیار داشتن یک جلسه چت آنلاین که شامل یک ارتباط صوتی و تصویری است، دانشجویان می توانند سوالات و پاسخ های خود را در هر زمان با استفاده از ارتباط نوشتاری و ویژگی هایی از قبیل بالا بردن دست ارسال و ارائه کنند.

جهت دمو و تست دوره آموزشی آنلاین بر روی این لینک کلیک نمایید

 

 

آزمون آنلاین آزمونی می باشد که با استفاده از سوال های ایجاد شده در بانک سوالات و ابزار های مربوط، در محیط سایت انجام می شود. این آزمون ها به صورت آنلاین ( بر روی خط ) برگزار شده و در نهایت کارنامه شخص بر اساس آزمون انجام شده صادر می گردد. طبقه بندی آزمون آنلاین بر اساس درس می باشد. درس ها نیز به صورت تفکیک شده در گروه های درسی قرار دارند.

شایان ذکر است که سامانه آزمون آنلاین به جرات یکی از بی همتا ترین پورتال های طراحی شده توسط کارشناسان این موسسه در سطح کشور می باشد.

جهت دمو تست آزمون آنلاین بر روی این لینک کلیک نمایید.

 

 

سمینار آنلاین (وبینار) شامل محیطی آنلاین شبیه به سمینارهای فیزیکی  بوده که در آن سخنرانان و مستمعین حضور داشته و تعامل دارند. در این سامانه امکان برگزاری وبینار جهت سخنران و یا سخنرانان خارج از محدوده  محل سمینار تامین گردیده و امکان تعمل بر خط همزمان چندیدن سخنران با مستمعین ایجاد گردیده است. 
برای استفاده از امکانات سامانه و ایجاد یک سمینار آنلاین، تنها کافیست که تجهیزات سخت افزاری شامل WebCam و میکروفون و اینترنت پر سرعت مهیا باشد. 
 

 

افراد متقاضی بر اساس قوانین آموزشگاه و کسب  نمره قبولی در آزمون پایان دوره می توانند درخواست گواهینامه را از طریق سامانه  ارسال نموده  و پس از تایید موسسه به صورت اتوماتیک گواهینامه مورد نظر  صادر می گردد این پروسه در صورت تکمیل مدارک و اطلاعات صحیح متقاضی در سامانه به صورت 24 ساعته صادر خواهد شد. 
گواهینامه های صادر شده  دارای پارامترهای امنیتی جهت صحت و تایید اعتبارسنجی  می باشد که شامل کد QR و کد احراز هویت می باشد.

جهت اطلاع از نحوه درخواست و یا  اعتبارسنجی گواهینامه بر روی لینک مورد نظر کلیک نمایید.

 

منابع و راهنما 

منابع دوره های تخصصی

منابع آزمون های بین المللی

ارتباط با ما

 
 شرایط و هزینه آزمون ها
 راهنمای برگزاری آزمون ها
 پیشنهادهای  ویژه
 سوالات متداول
 کتابخانه الکترونیکی
 ویدئوهای آموزشی
 مقالات آموزشی
 مرکز دانلود
 پرتال آزمون الکترونیکی (سامان پرو)
 نمونه سوالات آزمون های بین المللی
 درخواست گواهینامه فیزیکی
 ثبت نام آزمون های بین المللی
 تماس با ما
 نظر سنجی
 درخواست همکاری
 ارتباط مستقیم با مدیریت
 
کلیه حقوق مالکیت این سایت برای مرکز آزمون های بین المللی آریانا  محفوظ می باشد
[021] 88471444
 

LiveZilla Live Chat Software