Welcome [ SignIn  /  Sign Up ]  

تائیدیه ها

موسسه بین المللی نانونت بدینوسیله به اطلاع میرساند:

ما قادر به همکاری با بسیاری از رهبران استراتژیک در صنعت فن آوری اطلاعات می باشیم.

در زیر لیستی از همکاران، که ما را در به رسمیت شناختن در عمق و توانایی برای ارائه آموزش های فنی تایید نموده اند معرفی می نماییم.

 

                            

شرکت پیرسون وی یو ای به عنوان یکی از  برگزار کنندگان آزمون های بین المللی شرکت های مطرحی چون سیسکو، کامپتیا، ناول، ادوب و .. در دنیا می باشد که موسسه بین المللی نانونت به عنوان مرکز آزمون معتبر این شرکت در کشورهای آمریکا، امارات، ترکیه، عراق و افغانستان دارای مرکز آزمون مجهز و مورد تایید شرکت نامبرده جهت برگزاری بیش از 200 عنوان آزمون در حوزه IT می باشد.

 

موسسه بین المللی نانونت با توجه به استفاده مبرم جامعه جهانی در حوزه مجازی سازی و استفاده از فناوری های رایانش ابری و با توجه به سیاست های شرکت به عنوان یکی از همکاران آموزشی این مجموعه به صورت رسمی در سال 2013 پس از احراز پیش نیاز های علمی و فنی تایید صلاحیت گردید.

      

موسسه بین المللی نانونت در سال 2009 میلادی توانست با ارائه پیش نیاز های آموزشی طبق قوانین آموزشی شرکت معظم سیسکو به عنوان پارتنر آموزشی (Cisco Network Academy Progtam (CNAP در کشور امریکا نائل گردد که با توجه به قوانین این شرکت هر ساله این قرارداد آموزشی با توجه به احراز صلاحیت مجدد تمدید می گردد.

 

 

انجمن مهندسین کامپیوتر آمریکا یکی از معتبرترین مراکز سیاست گذاری در حوزه آموزش های مقدماتی و پیشرفته حوزه فناوری اطلاعات در دنیا می باشد این مرکز به عنوان یکی از مراکز علمی دنیا دارای بیش از 2000 شریک آموزشی در سراسر جهان می باشد که موسسه بین المللی نانونت از سال 2008 میلادی به این مهم CompTIA Academy Partner Program  نایل گردید.

 

موسسه بین المللی نانونت در سال 2014 میلادی با توجه به گسترش حوزه آموزش تخصصی به عنوان شریک آموزشی شرکت اتودسک، برگزارکننده دوره های معتبر نقشه کشی، معماری، طراحی سه بعدی و انمیشن سازی نائل گردید این موسسه قابلیت برگزاری دوره های استاندارد و گواهینامه های بین المللی این شرکت را در ایران دارا می باشد.

 

 

 شرکت پرومتریک آمریکا یکی از شرکت های رسمی برگزارکننده آزمون های بین المللی بیش از یک 200 شرکت و دانشگاه از قبیل شرکت های مایکروسافت و یا دانشگاه های مطرحی چون ام آی تی می باشد از اینرو موسسه بین المللی نانونت به عنوان نماینده این شرکت در کشورهای آمریکا، امارات متحده عربی، ترکیه، عراق و افغانستان می باشد.

 

موسسه بین المللی نانونت داراری مجوز رسمی برگزاری آزمون های بین المللی شرکت های HP ،Adobe ،Autodesk و Certiport تحت عنوان Nanonet International IT Higher Education در کشور افغانستان می باشد.

 

شرکت مایکروسافت به همکاران آموزشی خود که در حوزه آموزش های تخصصی فناوری اطلاعات فعالیت می نماید عضویت در مرکز آموزش آکادمیک فناوری اطلاعات را به همراه استفاده از امکانات و منابع آموزشی و استفاده از گواهینامه رسمی داخلی شرکت مایکروسافت را اعطا می نماید از این لحاظ از بدو ایجاد این مرکز آکادمیک موسسه بین المللی نانونت به عضویت رسمی این برنامه آموزشی و استفاده از مزایای آن برای بهبود و رشد تحصیلی فراگیران خود پیوسته است.

موسسه بین المللی نانونت افتخار دارد که بیش از شش سال متوالی به عنوان پارتنر آموزشی شرکت مایکروسافت بوده و خدمات کاملی از مجموعه توانمندی های این شرکت را در حوزه آموزش و فروش لایسنس محصولات را ارائه می نماید.

 

نانونت موفق به اخذ مجوز پارتنر آموزشی نقره ای شرکت ناول در سال 2010 نائل گردیده و همچنین در سال 2011 موفق به اخذ مجوز پارتنر طلایی این شرکت گردید قابل ذکر است این همکاری در سال 2013 بر اساس سیاست های موسسه متوقف شد.

          

 

                 

 

منابع و راهنما 

منابع دوره های تخصصی

منابع آزمون های بین المللی

ارتباط با ما

 
 شرایط و هزینه آزمون ها
 راهنمای برگزاری آزمون ها
 پیشنهادهای  ویژه
 سوالات متداول
 کتابخانه الکترونیکی
 ویدئوهای آموزشی
 مقالات آموزشی
 مرکز دانلود
 پرتال آزمون الکترونیکی (سامان پرو)
 نمونه سوالات آزمون های بین المللی
 درخواست گواهینامه فیزیکی
 ثبت نام آزمون های بین المللی
 تماس با ما
 نظر سنجی
 درخواست همکاری
 ارتباط مستقیم با مدیریت
 
کلیه حقوق مالکیت این سایت برای مرکز آزمون های بین المللی آریانا  محفوظ می باشد
[021] 88471444
 

LiveZilla Live Chat Software